Trener Sousa podał do mediów w tym tygodniu listę graczy polskiej reprezentacji na Mistrzostwa Europy! Paru reprezentantów odtrąconych z zespołu Polski!

Trener Sousa podał do mediów w tym tygodniu listę graczy polskiej reprezentacji na Mistrzostwa Europy! Paru reprezentantów odtrąconych z zespołu Polski!

Spora ilość młodych chłopaków, których marzeniem życiowym są profesjonalne występy w futbol marzy o zaprezentowaniu się w rozgrywkach. Nie ma wątpliwości co do tego, że nożna piłka to w tej chwili najchętniej oglądana sportu dyscyplina w Europie. Od lat wczesnych chłopcy po to trenują, by w kolejnych latach występować w meczach na najwybitniejszych arenach piłkarskich. Trzeba jednakże rozumieć to, że ścieżka do zostania profesjonalnym piłkarzem nie jest prosta i wymaga dużej liczby poświęceń. Chłopcy, którym się udało chociażby dlatego wzbudzają naprawdę często zazdrość i tym samym szacunek wśród własnych przyjaciół. Dwadzieścia cztery zespoły udział wezmą w Mistrzostwach Europy, które się rozpoczną w połowie następnego miesiąca. To bez wątpienia oznacza, iż na sympatyków piłki nożnej czekają wielkie emocje. Turniej europejskiego czempionatu będzie grany przez miesiąc czasu, a więc z pewnością zostaniemy obserwatorami wielu bramek a także spotkań futbolu. W tym właśnie tekście z kolei mamy zamiar zwrócić uwagę na kadrze narodowej, gdyż szkoleniowiec Paulo Sousa przedstawił listę zawodników na pojedynki Mistrzostw Europy.

Od wielu lat prezentowanie listy piłkarzy na wielkie turnieje jak na przykład światowe mistrzostwa lub Mistrzostwa Europy wzbudza wielkie doświadczenie w w Polsce. Często się pojawiały w sytuacji jak ta niespodzianki, które nie każdemu przypadły do gustu. W tym przypadku było identycznie. Bez wątpienia wielkim zaskoczeniem, w chwili gdy szkoleniowiec Sousa Paulo zaprezentował zawodników listę był brak w narodowym zespole Turbogrosika, który przez lata stanowił potęgę naszej narodowej drużyny. Od wielu miesięcy zawodnik West Bromwich nie gra w futbol systematycznie i jest to przyczyną główną tego, że trener Paulo Sousa nie miał ochoty powołać Grosika do składu piłkarskiej drużyny narodowej na Euro 2020. Teoretycznie powołaliśmy niesamowicie drużynę narodową, która może powalczyć o satysfakcjonujący wynik na czempionacie europejskim. Więc zostaje nam czekać na pierwszy mecz Mistrzostw Europy, gdzie drużyna Polski będzie rywalizować ze Słowacją.