Przedstawiona ze strony Brzozowskiego Rafała pioseneczka zbyt średnia na finał zawodów Eurowizji! Smutne zakończenie podróży Brzozowskiego Rafała z konkursem Eurowizji.

Przedstawiona ze strony Brzozowskiego Rafała pioseneczka zbyt średnia na finał zawodów Eurowizji! Smutne zakończenie podróży Brzozowskiego Rafała z konkursem Eurowizji.

Bardzo dobrze rozumieć to, iż Polska zazwyczaj nie zadziwiała wielbicieli muzyki w okresie turnieju Eurowizji. Naszym największym sukcesem przeważnie jest dostanie się do występu finałowego, w którym zajmowaliśmy odległe lokaty. W ubiegłym roku Eurowizja była odwołana, ponieważ panowała pandemia koronawirusa, która zastopowała nie tylko Europę, ale również całą planetę. W tegorocznej edycji reprezentantem naszego państwa na konkursie Eurowizji był Brzozowski, który miał zadziwić smakoszy muzyki przyśpiewką o tytule "The Ride". Bardzo dużo reporterów nie było uradowanych z wybrania ambasadora naszej ojczyzny, lecz w końcowym rozrachunku do podmiany nie doszło. Niestety byliśmy zmuszeni następny raz pożegnać się z konkursem Eurowizji dużo wcześniej, niż byśmy tego oczekiwali. Rafał Brzozowski, który był reprezentantem naszego narodu podczas turnieju Eurowizji nie przekonał do siebie europejskich telewidzów i z tej przyczyny wyeliminowany został na etapie półmetku sześćdziesiątego piątego konkursu europejskiej piosenki.

Bez najmniejszych wątpliwości widzowie z Polski są już niesamowicie zblazowani tego rodzaju rezultatem. Bardzo dobrze wiedzieć o tym, że "The Ride" czyli piosenka śpiewana ze strony Rafała Brzozowskiego była najzwyczajniej słaba. Nie było nic interesującego w tej przyśpiewce co może wprawić w zachwyt fanów muzyki na Starym Kontynencie. Jest to kolejna edycja konkursu Eurowizji, w trakcie którego reprezentant naszego narodu nie umie dostać się do fazy finałowej. Z pełnym przekonaniem możemy dostrzec to, iż od dłuższego czasu wskazanie przedstawicieli Polski na turniej Eurowizji nie wychodzi nam najlepiej. Bardzo dobrze w takim wypadku pokładać nadzieję w tym, że w przyszłych latach Polska będzie mógł dostać się do finałowej batalii o zwycięstwo w zawodach piosenki europejskiej. Bardzo ważne w tego rodzaju przypadku jest to, aby nominować odpowiedniego artystę, który da radę zauroczyć europejskich widzów. W przeciwnej sytuacji kolejny raz nie będziemy mieli możliwości do finałowego występu w konkursie Eurowizji.