Messi nie jest już zawodnikiem Blaugrany! Jeden z najskuteczniejszych zawodników w historii światowej piłki nożnej odchodzi do PSG!

Messi nie jest już zawodnikiem Blaugrany! Jeden z najskuteczniejszych zawodników w historii światowej piłki nożnej odchodzi do PSG!

Roszady transferowe drużyn piłkarskich w trakcie przerwy pomiędzy sezonami z całą pewnością mogą się podobać. Jednak mnóstwo sympatyków nożnej piłki zdziwiło to, co mieliśmy okazję obejrzeć podczas letniego okienka transferowego. Większość piłkarskich kibiców była pewna, iż Messi Lionel będzie graczem Barcelony do ostatnich dni swojej przygody z piłką. Barcelona ma jednak kłopoty finansowe i argentyński piłkarz nie miał wyboru, był zmuszony zmienić klub. Zespołem, który podjął decyzję, aby zatrudnić skrzydłowego narodowej drużyny Argentyny okazał się wicemistrz ligi francuskiej. lukratywną ofertę kontraktu, którą były zawodnik Barcy zaakceptował zaoferował argentyńskiemu piłkarzowi zespół z ligi francuskiej. bez najmniejszych wątpliwości wiekopomny moment w historii europejskiej piłki i trzeba to przyznać. Od tej chwili futbolowi fani będą mieli szansę śledzić występy Lionela Messiego na francuskich stadionach. Na pewno mnóstwo osób będzie zainteresowane tym, jak Leo Messi odnajdzie się w nowym zespole. Leo Messi tworzyć będzie tercet z takimi piłkarzami, jak Mbappe i Neymar, co może zagwarantować Paris Saint-Germain sporo trofeów.