Damian Szymański strzelił bramkę i nazwany został herosem zespołu Polski! Fenomenalne emocje w ostatnim kwadransie meczu z drużyną narodową Anglii!

Damian Szymański strzelił bramkę i nazwany został herosem zespołu Polski! Fenomenalne emocje w ostatnim kwadransie meczu z drużyną narodową Anglii!

Narodowa kadra Polska rozgrywająca starcia na Narodowym bywa naprawdę ciężka do zatrzymania i jesteśmy świadomi tego od prawie dekady. Ponosimy porażki na tym placu gry faktycznie bardzo rzadko i należy brać pod uwagę to, iż ogromna zasługa w tym wielbicieli piłkarskich z naszego kraju. W momencie, gdy Narodowy jest wypełniony do ostatniego miejsca gracze naszego zespołu dostają dodatkowego zastrzyku umiejętności. Gracze trenera Paulo Sousy w rozgrywkach kwalifikacyjnych do mistrzostw świata spisują się do tej pory dobrze, jednak ich forma jest daleka od perfekcji. W środowy wieczór polskich reprezentantów czekał naprawdę trudny sprawdzian, jakim z pewnością był pojedynek z kadrą Anglii. Każdy piłkarski sympatyk z Polski jest świadomy faktu, jak trudnym przeciwnikiem w historii starć naszej kadry są Anglicy. Lecz w tej sytuacji nie mogliśmy sobie pozwolić na zawahanie, gdyż niezwykle istotne było zdobycie największej liczby oczek.

Przed tym pojedynkiem reprezentacja piłkarska Polski była z góry skazywana na przegraną. Jednak bardzo dobrze wziąć pod uwagę fakt, iż gracze z Polski z reguły naprawdę bardzo potrafią się zmotywować na pojedynki z dużo potężniejszymi. Podczas tego pojedynku było identycznie i warto przyznać, przez pewien czas mogliśmy nawet stwierdzić, iż reprezentacja polska piłkarska może walczyć o 3 punkty z narodową drużyną Anglii. dla narodowej kadry Polski było to strasznie trudne spotkanie i bez najmniejszych wątpliwości powinniśmy ich pochwalić za walkę do samego końca. Wydawało się, że to może być zakończenie nadziei o korzystnym wyniku, w chwili, gdy gola w minucie osiemdziesiątej zdobył Kane Harry. Drużyna Polski finalnie nie zamierzała się poddać i do końca pojedynku poszukiwała okazji do zdobycia bramki. W doliczonym czasie gry, który doliczył sędzia gola na wagę remisowego wyniku strzelił zawodnik AEK Ateny Szymański Damian. Bez wątpienia to była wyjątkowa okoliczność dla tego młodocianego gracza. Na szczęście narodowa kadra Polska była w stanie wywalczyć wynik remisowy na stadionie w Warszawie podczas spotkania z Anglią i takim sposobem w dalszym ciągu posiada ogromne szanse na kwalifikację do mundialu w Katarze.