Skład dziewiątego sezonu Top Model już jest znany!

Skład dziewiątego sezonu Top Model już jest znany!

Program TVN-u o nazwie Top Model to z pewnością stały punkt jesiennej ramówki stacji, w którym uczestnicy rywalizują o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Znane i lubiane jury ale też przede wszystkim prowadząca Joanna Krupa to gotowy przepis na sukces, czego dowodem mogą być tysiące widzów zbierających się przed odbiornikami telewizyjnymi. Dodatkowo pojawia się gościnnie sporo znanych figur w przestrzeni modowej, jak redaktorki pism, światowej sławy fotografowie, bądź też znane modelki.

Tym razem konkurować ze sobą będzie czternaście osób, wśród których są również osoby ze specjalnymi biletami - złotym i srebrnym. Złoty bilet jest przyznawany przez jury tej osobie, której predyspozycje do zostania modelem lub modelką są największe, w skutek czego taki uczestnik bezpośrednio znajdzie się w domu Top Model. Natomiast srebrny bilet jest oceną internautów, których zadaniem był wybór swojego ulubieńca, który nie musi pojawić się na etapie castingów i od razu przechodzi na bootcamp, czyli kolejny etap.

Czego się można spodziewać w programie?

Program stawia sobie za cel zaoferować nie tylko zaistnienia w świecie modelingu, ale również pierwszych kroków i wzbogacenie swojego portfolio, dlatego też co roku zgłoszenia wysyła spora ilość kandydatów. Podczas każdego z odcinków uczestnicy muszą wykonać różnego rodzaju zadania, które mają sprawdzić, czy podołają oni wyzwaniom w prawdziwym świecie mody. Jurorzy oceniają ich zmagania i decydują o tym, który z uczestników opuszcza program w danym odcinku. Jest jeszcze opcja powrotu do programu po wyeliminowaniu, dzięki interwencji Michała Piróga, którego zadaniem jest obserwacja panelu zza kulis, zapewniając wsparcie i pocieszenie dla uczestników. Stawką jest podpisanie kontraktu z agencją modelek oraz sesja okładkowa dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". W najnowszym sezonie będziemy mogli śledzić rywalizujących przyszłych modeli i dowiedzieć się, kto okaże się być kolejnym uczestnikiem z tytułem Top Model w Polsce. O zwycięstwo walczy wiele ciekawych uczestników, dlatego z pewnością warto jest śledzić emitowane odcinki.